W związku z  wnioskiem o upadłość  SOLVER   Sp z o o. ,  brakiem wykonania  serwisu  gwarancyjnego  przez   SOLVER  Sp z o o  rozpoczęto  usuwanie  zgłoszeń  gwarancyjnych   w ramach wykonania zastępczego.

Usterki   usuwane są nieodpłatnie  przez Serwisantów,  z którymi  umowy   podpisał  Powiat Suski.

Od chwili  podpisania  ugody (tj. 31.10.2014 r.)   SOLVER  Sp z o o  nie zrealizowała około   120 serwisów,  pomimo  wezwań kierowanych przez Powiat   >>zobacz

W chwili obecnej usuwane są  usterki   nie obejmujące  awarii sterowników i pomp . Oczekujemy na dostawę  sterowników   w terminie do  końca marca 2015 r   z uwagi na konieczność  zamówienia minimalnej  partii  100 sterowników.

Wypłacone  w całości   wynagrodzenie   SOLVER Sp z o o  obejmowało  prowadzenie nieodpłatnego serwisu gwarancyjnego przez  cały okres gwarancji.

Usuwanie usterek  gwarancyjnych w ramach wykonania zastępczego >>  zobacz szczegóły

Wykonaniem zastępczym  w ramach projektu  zajmuje się  Wydział Środowiska .  Kontakt  >>   zobacz  Krok 2

Prosimy  o wyrozumiałość  i cierpliwość gdyż to pierwsze tego typu zadanie  które musimy  zrealizować.

Koordynator  Projektu

Paweł Dyrcz