Rozszerzamy dostęp do informacji o  Naszym projekcie  myśląc także o osobach które nie posiadają dostępu do internetu i komputera. Dostęp ten realizowany jest  nieodpłatnie za pośrednictwem   INFOKIOSKÓW rozmieszczonych  na terenie Powiatu suskiego czynnych całodobowo

Informacja o  INFOKIOSKACH  >>zobacz

Aby otworzyć  stronę www.solary.powiatsuski.pl   korzystając z INFOKIOSKU  należy:

1. wybrać język
    2. pojawi się menu   w której należy odszukać  zakładkę  LINKI
    3. po naciśnięciu zakładki LINKI pojawi się adres naszego projektu który należy wybrać

Od  dnia 31.07.2013 r.  w    dziesięciu lokalizacjach na terenie Powiatu suskiego każdy z zainteresowanych naszym projektem będzie  mógł zapoznać się z informacjami dotyczącymi projektu tj.

1. Budzów – obok Urzędu Gminy
    2. Bystra – przed Urzędem Gminy
    3. Jordanów Rynek -  obok przystanku busów
    4. Maków Podhalański – Rynek
    5. Osielec – przy budynku OSP
    6. Stryszawa- plac przed Szkołą Podstawową nr 2
    7. Sucha Beskidzka – Rynek
    8. Sucha Beskidzka – Starostwo Powiatowe  ul. Kościelna 5b – infokiosk wewnętrzny (dostępny pon. -pt od 7-16.00)
    9. Zawoja – przed Urzędem Gminy
    10. Zembrzyce – Rynek

Mapa rozmieszczenia INFOKIOSKÓW >> zobacz

Do końca  I kwartału 2014 informacje o projekcie dostępne będą także w ośmiu INFOKIOSKACH po stronie Słowackiej

1. Bobrov
    2. Klin
    3. Rabca
    4. Rabcice
    5. Oravska Jasienica
    6. Oravska Polhora
    7. Sihelne
    8. Zubraholva

Projekt  INFOKIOSKÓW  realizowany jest przez Wydział Kultury , Kultury Fizycznej, Turystyki i Promocji  Starostwa Powiatowego  w Suchej Beskidzkiej  i finansowany przez Unię Europejską  z Europejskiego Funduszu  Rozwoju Regionalnego  w 85 %  w ramach Programu Współpracy Transgranicznej   Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013  oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Beskidy.

Dziękujemy Wydziałowi  Kultury , Kultury Fizycznej, Turystyki i Promocji za możliwość  zwiększenia dostępności  do  informacji o naszym projekcie

Koordynator Projektu

Paweł Dyrcz