W dniu  9 maja   2016 r  ( poniedziałek , godz. 17.00)  w budynku  Starostwa  Powiatowego    w  Suchej Beskidzkiej  ul. Kościelna 5 b    odbędzie  się  spotkanie  z Uczestnikami  projektu  z :

• Gminy  Budzów
    • Gminy  Zawoja
    • Gminy Zembrzyce

w ramach którego  montowane będą instalacje solarne.

Spotkanie/ szkolenie składało  się będzie  z następujących części:

1. Rozpoczęcie spotkania,  przedstawienie Wykonawców –    Starosta  Suski – Józef  Bałos,  Wicestarosta  Zbigniew Hutniczak
    2. Informacje o projekcie,  Darczyńcach, zakupionych  urządzeniach, sposobie montażu, obowiązki Wykonawców  –   Koordynator Projektu Paweł Dyrcz
    3. Warunki prawidłowej eksploatacji instalacji solarnych – Koordynator Projektu, Wykonawca  robót
    4. Pytania i odpowiedzi

W spotkaniu/ szkoleniu   uczestniczyć będzie ponadto

1. Wykonawca Robót
    2. Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Prace związane z montażem  instalacji  na terenie  Gmin   wykonane  będą  z godnie z deklaracją  Wykonawcy w  następujących terminach  :

Jeżeli Państwa  nieruchomości nie ma w zestawieniu dla   danej  gminy należy sprawdzić  wykaz instalacji  objętych  monitoringiem.

Na  terenie  Gmin Budzów,  Zembrzyce , Zawoja  wykonane  będą  133  instalacje  solarne

o łącznej  wartości   1 570 819,81  zł

z czego  85 %  kosztów  pokryte zostanie z dotacji  Narodowego  Funduszu  Ochrony Środowiska  i Gospodarki  Wodnej  w Warszawie i Szwajcarsko Polski Program Współpracy.

Przypominamy  obowiązkach  uczestników  projektu warunkujących  rozpoczęcie  robót  > zobacz

Bliższe  informacje o spotkaniach/ szkoleniach  > zobacz

Zaawansowanie  robót – tabela dolna cześć strony > zobacz

Dane  kontaktowe  > zobacz

Zapraszamy  do czynnego  udziału  w spotkaniu.

Koordynator  projektu

Paweł Dyrcz