Szanowni Państwo

Miło nam zaprosić Państwa do udziału w konferencji organizowanej pod patronatem Biura Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy przy Ambasadzie Szwajcarii

„Inwestycje w odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionów Polski” ,

w  dniu  9 czerwca 2016 r.

w Auditorium  Maximum  UJ w  Krakowie , ul. Krupnicza 33.

Konferencja organizowana jest przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki wspólnie z partnerami:
    Miasto i Gmina Busko Zdrój, Gmina Mszana Dolna, Miasto i Gmina Niepołomice, Powiat Suski
    oraz  Biurem Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

Formuła konferencji obejmuje zarówno wystąpienia przedstawicieli Szwajcarii i uznanych autorytetów z Polski jak i dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli instytucji realizujących projekty – gdzie będzie możliwość zadawania pytań.

Mamy nadzieję, że konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i ciekawej dyskusji o inwestycjach w odnawialne źródła energii, ubóstwie energetycznym, strategiach zrównoważonego rozwoju i gospodarki niskoemisyjnej oraz  problemach zanieczyszczenia powietrza.

Prowadzenie konferencji :  Pan Tomasz Zubilewicz  > zobacz

Termin nadsyłania  zgłoszeń:   6 czerwca 2016 r .

Udział  w konferencji  jest  bezpłatny

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Józef  Bałos

Starosta  Suski