W dniu  25.04.2019 r  ogłoszono  przetarg   na wykonanie zestawów solarnych, pomp ciepła i zestawów fotowoltaicznych w domach mieszkalnych na terenie Powiatu Suskiego.

Planowany  okres  wykonania  robót 2019 -2021.   Zadanie podzielono na  trzy części :

• część nr 1 – wykonanie 1365 kompletnych instalacji solarnych, składających się z kolektorów słonecznych, pojemnościowych podgrzewaczy wody wraz z armaturą kontrolno-pomiarową, automatyką i sterowaniem w budynkach odbiorców indywidualnych,
    • część nr 2 – wykonanie 89 kompletnych instalacji pomp ciepła typu powietrze-woda służących do przygotowania c.w.u. w budynkach odbiorców indywidualnych,
    • część nr 3 – wykonanie 546 kompletnych zestawów fotowoltaicznych do wytwarzania energii elektrycznej na potrzeby własne w budynkach odbiorców indywidualnych, w sposób  umożliwiający  podłączenie  do sieci energetycznej.

Przewidywany  termin  składania ofert: 30.05.2019 r.

Szczegóły  dotyczące przetargu > zobacz

Zadanie   zostało dofinansowane  przez Małopolski Regionalny Program Operacyjny  w ramach środków Unii Europejskiej. Dodatkowo  samorządy:  Budzowa, Bystrej-Sidziny, Miasta Jordanowa , Gminy Jordanów, Stryszawy , Zawoi  dodatkowo dofinansują  wymienione zadania dla swoich mieszkańców.

Realizacja  zadania odbywać się będzie  na podstawie  podpisanych  umów. Podpisano  1998 z 2000 zaplanowanych umów.

Bliższe informacje  o projekcie  > zobacz