Konkurs połączony jest ze zbiórką zużytych baterii.

Technika prac:

• długość filmu max 1 minuta wykonanego dowolną techniką i dowolnym urządzeniem np. telefonem  komórkowym
    • film musi posiadać tytuł
    • film winien być umieszczony w serwisie YouTube

Autorzy filmu mogą wykorzystać różnego rodzaju gatunki filmowe (np. dokument, wywiad, reportaż).

Celem uczestnictwa należy dostarczyć

• formularz zgłoszeniowy zawierający link do strony na której jest zamieszczony film
    • w przypadku gdy w filmach wystąpią osoby oświadczenia, o wyrażeniu zgody na opublikowanie i publiczną prezentację ich wizerunku (załącznik nr 2)
    • min 10 zużytych  baterii
    w terminie do  30 września 2018 r.

Środki finansowe przeznaczone na nagrody 2000 zł
    Laureat dokonuje  wyboru nagrody.
    Wręczenie nagród  odbędzie się podczas  Sesji Rady Powiatu Suskiego  do 30 listopada 2018 r.

Regulamin  konkursu  > zobacz
    Formularz zgłoszeniowy > zobacz

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół oraz placówki zajmujące się opieką nad dziećmi   z terenu Powiatu Suskiego.

Zapraszamy  do udziału w konkursie

Konkurs Film
    konkurs film.pdf