Firma  SOLVER Sp. z o.o.   podczas prowadzenia prac związanych z montażem  instalacji solarnych na terenie Powiatu Suskiego podała dane kontaktowe do zgłoszeń  serwisowych i udzielania konsultacji technicznych :

•  tel. 32 768 31 56   , e- mail :  serwis@solver.katowice.pl  – w materiałach informacyjnych przekazanych w żółtym segregatorze podczas odbioru robót  > zobacz
    • tel. 607 575 922  – naklejka   umieszczona  na zbiorniku przez SOLVER  Sp z o. o.

Od paru tygodni  pod numerem tel. 607 575 922 zgłasza się  inna firma,  w związku z tym wystąpiono  do SOLVER  Sp z o.o.  o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.  Prezes  Firmy   poinformował, że umowa na korzystanie z numeru tel. 607 575 922  z operatorem została rozwiązana, a numer został przydzielony innemu podmiotowi.

Firma SOLVER  Sp z o. o.  nie poinformowała   wyprzedzająco Powiatu Suskiego,  użytkowników  instalacji    o  rezygnacji  z numeru telefonu który podała na naklejkach umieszczonych  przez SOLVER  na zbiornikach.

Usterki  gwarancyjne   w dalszym ciągu można zgłaszać  pod nr telefonu  32 768 31 56

Przepraszamy  za utrudnienia.

Jednocześnie prosimy, aby zgłoszenia gwarancyjne   przekazywać  do SOLVER  w sposób umożliwiający potwierdzenie  otrzymania zgłoszenia  przez SOLVER  (np. list polecony za potwierdzeniem odbioru,  potwierdzenie nadania  faxu, potwierdzenie odbioru e- mail)   lub też za pośrednictwem  Starostwa  Powiatowego.

dscf5148